Ana sayfa

Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Failed to connect to 2607:f8b0:4000:804::2001: 网络不可达 satış için
iyi kalite Failed to connect to 2607:f8b0:4000:804::2001: 网络不可达 satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.
Tesis Görünümü 1
Bitki Görünümü 2
Tesis Görünümü 3
Tesis görünümü 4

Tesis Görünümü 1

Bitki Görünümü 2

Tesis Görünümü 3

Tesis görünümü 4

1 2
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.
Bilim ve Teknoloji Yenilikçi Kurumsal
Belediye İşletmeleri Ar-Ge Merkezi

Bilim ve Teknoloji Yenilikçi Kurumsal

Belediye İşletmeleri Ar-Ge Merkezi

NSTB Luoyang Şubesi tarafından atanan Belediye İşletmeleri Ar-Ge Merkezi

 • Üretim hattı
  Firmamız alüminyum işleme endüstrisindeki en gelişmiş döküm fabrikasının iki setine (max. Genişlik 1900mm), bir adet 1750mm soğuk haddehaneye (plaka şeklindeki otomatik kontrol sistemli AFC), 2 set Zhuo Shen 2000mm folyo fabrikasına (plakalı AFC) şekil otomatik kontrol sistemi), Elektronik folyo korozyon hattı 16.

  Ana ürünleri dekoratif alüminyum folyo, elektronik alüminyum folyo iki serisi, hangi elektronik alüminyum folyo derin işleme, en büyük elektrolitik kondansatör katot alüminyum folyo imalat işletmeleri inşa edecek. Taiwan Co. Ltd., araştırma ve geliştirme, üretim, katot folyo ekipmanlarının üretimi, ürün satış tecrübesi, Japonya'nın teknik destek destek teknolojisi geliştirme ve çeşitli yerli üniversitelerle teknik işbirliği alanlarında çalışmıştır. Katod folyosunun tüm katot korozyon yelpazesini katod folyoya koyan ürün kategorisi, ileri üretim teknolojisi, olgun üretim teknolojisi, sıkı proses kontrolü ile Japon EIAJ-RC-2364 ve Japon JCC standartlarına göre ürün kalite tespiti , güvenilir test ekipmanları, ürün kalitesi performansını sağlamak için, kalite büyük yerli ve yabancı üretim şirketi kapasitörünü kapsayan, benzer ürünlerin müşteri pazarlamasının uluslararası ileri seviyesine ulaştı. Yüksek teknoloji yetenek ve teknoloji bilgi toplama ve uygulamalarına odaklanan şirketin, malzeme şirketi işbirliği bölümünde profesör düzeyinde mühendisleri ve iki doktoru, kıdemli mühendisleri ve üniversite profesörü var ve ürünleri sürekli olarak sağlamak için teknolojik ilerlemeyi ve teknolojik inovasyonu ortaklaşa teşvik ediyorlar. pazar geliştirme ve talebe uyum sağlama, yeni üretim şirketleri dünya standartlarında bir alüminyum üretimi yapmak için "üretim üretimi", "araştırma rezervi üretimi" hedefi geliştirmek.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM Hizmetleri Tedarik Edebiliriz:

  >> Tavlama

  >> folyo haddeleme

  >> Dilme

  >> Folyo Aşındırma

  >> Folyo Basınçlandırma

 • Ar-Ge
  Firmamız, Luoyang Tailian Yeni Malzeme Co, Ltd, Yichuan İlçe hükümeti tarafından "Bilim ve Teknoloji Yenilikçi Kurumsal" verilmiştir; dahası, Luoyang CIty Belediyesi Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından Şehir İşletmeleri Ar-Ge Merkezi olarak atandık.

  Endüstriyel profesyonellik söz konusu olduğunda içtenlikle konuşursak, Japonya'dan bir grup alüminyum uzmanı, vb., Alüminyum dökümden, alüminyum folyo dağlama ve basınçlandırma vs.

İletişim bilgileri
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Crystal Zhang

Tel: 86-379-69501777

Faks: 86-379-69501777

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)