Ana sayfa

Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.

şirket Profili
Luoyang Tailian Yeni Malzemeler Co, Ltd

İlk yatırımı olan 60000 metrekarelik arsa alanı 0,28 milyar RMB (planlandığı gibi 0,8 milyar), Luoyang Tailian Yeni Malzemeler Ltd. Şti., 2016 yılında kurulmuş ve Luoyang Şehri, Yichuan İlçesi Doğu Sanayi Kümesi Weiliu Yolu'nda bulunmaktadır. , Henan Province, elektrolitik kondansatör (kazınmış folyo ve şekillendirilmiş folyo), alüminyum folyo bant, petek alüminyum folyo, dekorasyon folyo ve alüminyum PS levha için ticari standart alüminyum rulo, alüminyum levha ve ayrıca aşağı akışlı alüminyum folyo üretiminde uzmanlaşmış.

Şu anda tesisimiz 80280 * φ850 * 2000 mm'lik iki alüminyum folyo üretim hattı, soğuk haddeleme üretim hattı (1850 mm genişliğinde), dört 60 tonluk vakum tavlama fırını, iki adet 60 tonluk enerji tasarruflu tavlama fırını, iki dikey dilimleme makinesi, üç yatay dilimleme makinesi (1650 mm genişliğinde), on kazınmış folyo ve biçimlendirilmiş folyo üretim hatları, süper elektrolitik kondansatör için iki üretim kaplamalı folyo, standart laboratuvar ve diğer destek tesisleri.

Gelişmiş ekipmanlar, komple tesisler, deneyimli yönetim, araştırma ve geliştirme ekibi ile donatılmıştır. Katot alüminyum folyo üretimi için birden fazla ulusal patentimiz var. Ürünlerimiz, Japon ve Güney Koreli ürünler kadar pazardaki müşteriler tarafından yaygın olarak kabul edilmektedir.

Mevcut pazarlama durumunda, müşterilerimizle birlikte gelişmek için ürün kalitesi ve pazarlama etiğine odaklanacağız ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sektörde öncü bir seviyeye getirmek için elinden gelenin en iyisini yapacağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Failed to connect to 2607:f8b0:4000:804::2001: 网络不可达 satış için iyi kalite Failed to connect to 2607:f8b0:4000:804::2001: 网络不可达 satış için